ŠK ZIKUDA Turnov byl založen v roce 1980 a patří k významným šachovým klubům v rámci ČR. V současnosti reprezentuje úspěšně Turnov v Extralize ČR, v II. lize i v krajských soutěžích v kategorii dospělých i mládeže. Turnovští šachisté jsou mnohonásobnými přeborníky ČR a organizátory významných šachových akcí z pověření ŠSČR a ŠSLK.
Kalendář událostí
Calendar of Akce
Pondělí | Úterý | Středa | Čtvrtek | Pátek | Sobota | Neděle |
---|---|---|---|---|---|---|
30
|
31
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
27
|
29
|
30
|
1
|
2
|
aktuality - co se událo
Šachové akce do konce školního roku
Doplňující informace k akcím mládeže: 23.3. Turnaj KP šestičlenné a KS čtyřčlenné ve vážných partií se zápisem. 14.4. KP do 8 let a mládežnický
Boje v předposledních kolech 17.3.
V neděli 17. března se odehrála předposlední kola druhých lig a také finále KS. V zápase našeho béčka s libereckým Deskem potřeboval náš celkem vyhrát
Velká cena Kapličák 9.3.2024
Velká cena mládeže libereckého kraje – Kapličák 9.3.2024 V sobotu 9.března jsme dorazili v
Velká cena v Turnově
Turnaj Velké ceny pro mládež v Turnově V sobotu 17. února se konal další turnaj ze série velkých cen, tentokrát přímo u nás v Turnově.
Šachové soustředění mládeže – DRHLENY 2023
Šachové soustředění mládeže – DRHLENY 2023 O víkendu 16. až 18. června proběhlo již páté šachové soustředění v Drhlenách, které je určené pro hráče a rodinné
Krásná Lípa – Zikuda Turnov “C”
Poslední únorovou neděli jsme vyrazili na výpravu do Krásné Lípy. I díky nepříznivému počasí jsme vyjeli s mírným předstihem, a proto jsme dorazili včas. Oba
Rozpis zápasů
Závěrečné trojkolo Extraligy ročníku 2023/2024
pátek 5. 4. 2024 15:30 slavnostní zahájení 16:00 9. kolo sobota 6. 4. 2024 14:00 10. kolo neděle 7. 4. 2024 10:00 11. kolo slavnostní
Extraliga - TURNOV A
14.10.2023 | Frýdek-Místek | – | Turnov |
15.10.2023 | Turnov | – | Poruba |
16.12.2023 | Turnov | – | DP Praha |
17.12.2023 | Novoborský | – | Turnov |
27.01.2024 | Unichess Praha | – | Turnov |
28.01.2024 | Turnov | – | Plzeň |
10.02.2024 | Turnov | – | Pardubice |
11.02.2024 | Mor. Sl. Brno | – | Turnov |
05.04.2024 | Turnov | – | Lysá n/L |
06.04.2024 | Hošťálková | – | Turnov |
07.04.2024 | Turnov | – | Kroměříž |
II. Liga - Turnov B
15.10.2023 | Lysá n/L C | – | Turnov B |
05.11.2023 | Turnov B |
– | Jičín |
19.11.2023 | Říčany C | – | Turnov B |
03.12.2023 | Turnov B |
– | Turnov C |
17.12.2023 | Hradec Králové | – | Turnov B |
14.01.2024 | Turnov B |
– | Náchod |
28.01.2024 | Bakov n/J |
– | Turnov B |
11.02.2024 | Turnov B | – | Česká Lípa |
25.02.2024 | Říčany B |
– | Turnov B |
17.03.2024 | Desko Liberec |
– | Turnov B |
07.04.2024 | Turnov B |
– | ŠK Lípa |
II. Liga - TURNOV C
15.10.2023 | Turnov C | – | Bakov n/J |
05.11.2023 | Česká Lípa | – | Turnov C |
19.11.2023 | Turnov C | – | Říčany B |
03.12.2023 | Turnov B | – | Turnov C |
17.12.2023 | Turnov C | – | ŠK Lípa |
14.01.2024 | Lysá n/L C | – | Turnov C |
28.01.2024 | Turnov C | – | Jičín |
11.02.2024 | Říčany C | – | Turnov C |
25.02.2024 | Turnov C | – | Desko Liberec |
17.03.2024 | Turnov C | – | Hradec Králové |
07.04.2024 | Náchod | – | Turnov C |
Krajský přebor - TURNOV D
29.10.2023 | Desko Liberec B | – | Turnov D |
12.11.2023 | Turnov D | – | Slavie Liberec |
26.11.2023 | Loko Liberec A | – | Turnov D |
10.12.2023 | Turnov D | – | Libštát |
07.01.2024 | Novoborský B | – | Turnov D |
21.01.2024 | Tanvald | – | Turnov D |
04.02.2024 | Turnov D | – | Česká Lípa B |
18.02.2024 | Frýdlant | – | Turnov D |
24.03.2024 | Turnov D | – | Biž. Jablonec n/N A |
Krajská soutěž - TURNOV E
15.10.2023 | Loko Liberec C | – | Turnov E |
05.11.2023 | Desko Liberec C | – | Turnov E |
19.11.2023 | Turnov E | – | Rokytnice n/J |
03.12.2023 | Frýdlant C | – | Turnov E |
17.12.2023 | Turnov E | – | Biž. Jablonec n/N B |
14.01.2024 | Biž. Jablonec n/N C | – | Turnov E |
28.01.2024 | Turnov E | – | Tanvald B |